Årsmøte 2002
Innkalling til årsmøte 2002
Klubbmesterskap
Temakveld okt. 2002
Instr.utdanning fase 1
Årsmøte 2001
Vedtekter
Distriktsmatch
Klubbmesterskap og vårsammling
Hundeutstilling  08 juni 2002
Ranaprøven 2002

SFK høstprøve 2002

 

UTSTILLING FOR STÅENDE FUGLEHUNDER

Lørdag 8.juni på Vensmoen i Saltdal

[Resultatliste ]

Nok en milepæl er nådd for Salten Fuglehundklubb.Lørdag 8.juni arrangerte klubben sin aller første hundeutstilling for stående fuglehunder på Vensmoen i Saltdal, og det til terningskast 6.

Utstillingsgruppa med Torfinn Stenersen i spissen og alle hans medhjelpere har gjort en formidabel innsats,
og stilt istand en utstilling det står all respekt av.

 


Vigdis Nymark fra Trondheim fikk det ærefulle oppdraget med å være dommer på klubbens første utstilling.
 

88 hunder var påmeldt, og både deltakere,tilskuere og hunder koste seg i sommervarmen.
Det ble GS Svartvannets Troya som tilslutt trakk det lengste stået og vant hele utstillinga.

Hundens eier heter Elin Nesse og kommer fra Bodø JFF.

Salten Fuglehundklubb gratulerer.

 

Fyldigere reportasje kommer i Salten Fuglehundmagasin`s sommer nummer.

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resultatliste

PREMIEGRAD hundens navn eier  
BRETON       
 JK  - tispe      
2 JK Chica Mikael Eriksson  
1JK, 1JKK, HP, CK, 1BTK, BIR Ylva Sture Wilmann  
AUK  - tispe      
1AUK, 1AUKK, HP, 1VK, CERT, 2BTK Stråmyrans Sorry No IQ Åge Lekanger  
AK  - tispe      
1AK, 2VK Tråslettens Wærky Hege Meldal   
1AK, 3VK Tråselttens Diba-Cindy Åge Lekanger  
2AK Spice Kine Geir Arne Jensen  
ENGELSK SETTER       
JK  - hannhund      
1JK, 1JKK Skott Stig A. Lillegård  
 AUK  - hannhund      
2AUK Vuoma's Pluto Knut Mørkhagen  
2AUK Slottviddas I M Nicko Morten Myrvang  
1AUK, 1AUKK, HP, 1VK, CERT, 2BTK Vuomas Zicco Renate Skålbones  
AK  - hannhund      
1AK, 2VK Hallråa'sTom Jørn Jonassen  
2AK Ryheimens P Don Marko Karianne og Kjellaug Storvoll  
1AK, 1VK Rocos Rico Lisr Lorentsen  
2AK Harkmoens P-Arv Odd Erling Grimstad  
3AK Lunmyras Pan Ole Rørvik  
JK  - tispe      
1JK, 1JKK Heggskogens Beauty Edvard Lillegård  
AUK  - tispe      
1AUK, 2AUKK Gorkmyrans Ranja-AM Per Arne Wikstrøm  
3AUK Slottviddas IM Frøya Knut-Bjarne Klaussen  
1AUK, 3AUKK Steinteien's RS Kaisa-Punky Sten H. Karlsen  
2AUK Vuoma's Sara Terje og Espen Savstad  
2AUK Voumas Raisa Audun Bækø og Nina Andersen  
1AUK, 1AUKK, HP, 2VK, CK, 2BTK Voumas Irja Geir Stenmark  
AK tispe      
2AK Slottviddas I.M. Virri Bjarne Andersen  
1AK, 4VK Hucetinas Baja Jørn Jonassen  
2AK Rypekjerrets Raija Venke Dahn  
1AK, 3VK Skaididalens Pati Anton Henriksen  
3AK Morkhaugens Pippi Vigdis og Odd Borkvik  
1AK, 5VK Slottviddas I M Tyra Håvard Dekkerhus  
1AK, 1VK, CERT,1BTK, BIR Morkhaugens Mira Kjell Mikalsen  
2AK Pei Fang Tiara Audun Bækø og Nina Andersen  
Gordon Setter        
JK  - hannhund      
2 JK Høgtindens Troy Torbjørn Jensen  
3 JK Aro Are Jakobsen  
3 JK Ask Werner Kvalvik  
3 JK Teo Johan Sandvik  
3 JK Argo Per Ove Olsen  
AUK  - hannhund      
2AUK Langsuas Birk Hans Petter Gregersen  
O PREMIE Tverrheias Stegg Tony Kristensen  
1AUK, 1AUKK Tjårrisdalens Felix Mariann Høyen / Bjørn O. Moum  
AK  - hannhund      
1AK, 1VK, CERT,1BHK, BIM Rakk Arve Jensen  
3 AK Stegg Alf Skoglund  
1 AK Kayfas Hans Jøran Bjørknes  
2 AK Borgeplons cq Guzzler Odd Arve Horsdal  
CHK  - hannhund      
1CHK, CK, 2BHK Tindfotens Zico Kent Andreassen  
JK  - tispe      
3 AUK Heimfjellets Tinka Alf Skoglund / Ann E. Ernestussen  
1JK, 1JKK, HP Junkerens Bess Gunnar Storjord  
2 JK Pia Evelyn og Karl E. Remlo  
1JK, 2 JKK Trollheimens I Am Dina Wenche N. Buøy  
3 JK Mitzi Vidar Bjørnbakk  
AUK - TISPE      
1AUK, 1 AUKK Raya Frode Ingvardsen  
AK  - tispe      
3 AK Tussafjellets Kråka Alf Skoglund  
1AK, 2VK. Ami Per Dåbakk  
1AK, 1VK, CERT, 1BTK, BIR,  BIG Svartvatnet's Troya Elin Nesse  
2 AK Raya Ronald Sletteng  
Irsk Setter          
JK  - hannhund      
1JK, 1JKK Asrabbens Chico Jan-Tore Pettersen  
AUK  - hannhund      
1AUK, 1AUKK Dargo Bjørn-Tore Olsen  
VETK  - hannhund      
1VETK, HP Drøydalens Loke Erna Guttorm og Tim Moeseng  
AUK  - tispe      
1AUK, 1AUKK, HP, CK, 1BTK, BIR Brannskogens Zenta Tove Ingebrigtsen  
AK  - tispe      
3 AK Laana II Bjørn Edvardsen  
1AK, 1VK Skillevollens Gemma Liv og Hans J. Sjåmo  
1AK, 2VK Reppeåsens Jøss Halfdan Kristiansen  
2 AK Lyngsalpens Frøya Erna Guttorm og Tim Moeseng  
Gr. Münsterländer    JK  - hannhund      
2 JK Djacko av Hundremeterskogen Tommy Lemstad  
Kl. Münsterländer    JK  - hannhund      
IM Biko Berit Antonsen  
AUK  - hannhund      
2 AUK Feldvannets Birk Anne Olbech og Kurt Nilsen  
AUK  - tispe      
2 AUK Feldvannets Baffie Anne Olbech og Kurt Nilsen  
Pointer          
JK  - hannhund      
1 JK, 1 JKK Pastor Bjørn Andreassen  
AUK  - hannhund      
1 AK, 1 AUKK Vakkerdalens Putte Frode Aunan og Toril Karlsen  
AK  - hannhund      
1 AK Karacanis Gilbert Halvard Toften  
1AK, 1VK, CERT, 1BHK, BIM Pan Halvard Toften  
2 AK Karacanis Ruff May-Iren Vikholt  
2 AK Karacanis Peik Johannes Etterlid  
1 AK Fant Fredrik J. Gravem  
AUK  - tispe      
1 JK, 1 JKK Karacanis Mira  Lisbeth Hangås/Kjell Bratt  
1 AUK, 1 AUKK Vakkerdalens Edda Hanne K. Støver  
1AUK, 1AUKK, HP, 2VK,  CK, 2BTK Likko's Lyt Lisbeth Hangås  
AK  - tispe      
1 AK, 1VK, CERT, 1BTK, BIR Karacanis Bella Øystein Nilsen  
Korth. Vorsther        
AK  - hannhund      
1AK, CK, 2BHK Krekehølen's Gard Gullik Julie Meisler  
1AK, 1VK, CERT, 1BHK, BIR Pojk Frode Aunan og Toril Karlsen  
Strih. Vorsther         
JK  - hannhund      
0 Premie Austbakkens Y-Saivo Kjell Espen Solhaug test.mangel
AK  - hannhund      
1 AK, 1VK, CERT, 1BHK, BIM Austbakkens Wirkola Cato Johansen  
JK  - tispe      
1JK, 1JKK, HP, CK, 1BTK, BIR Austbakkens Ylva John Kr. Slåtsve  
1JK, 2JKK Kraggens Mira Tor Hauberg  
AUK  - tispe      
2 AUK Era   Svein Erik Utland  
2 AUK Luna  AUK tispe Birger Kristensen  
AK  - tispe      
1 AK, 1VK, CERT, 2BTK Gressfjellets Ninja Merethe Hemminghytt og Dagfin Tor Fagermo